Žena chtěla nejspíše zavraždit svého muže. Pobodala ho nožem

Policisté z Klatovska se od včerejšího večera zabývají případem napadeného muže. Toho měla pobodat kuchyňským nožem jeho vlastní žena. Vše zatím nasvědčuje tomu, že se mohlo jednat o pokus o vraždu. Žena již skončila v rukách policistů a nyní sedí v policejní cele.

kriminalistický technik na místě činu, policie.czFoto: Ilustrační – kriminalisté na místě činu, policie.cz

„Kriminalisté z Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje nyní prověřují podezření z násilného trestného činu pokusu o vraždu. K tomuto jednání mělo dojít dne 18. května 2016 ve večerních hodinách na Klatovsku, když žena při vzájemných neshodách měla nožem bodnout svého manžela. Muž byl následně převezen k lékařskému ošetření a v současné době není v ohrožení života. Podezřelou ženu jsme bezprostředně poté zadrželi a umístili do policejní cely,“  sdělil dnes po poledni policejní mluvčí Jan Koželuh.  Jelikož je celý případ na počátku vyšetřování, rozhodli se policisté, že více informací nebudou zveřejňovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>