Žena chtěla spáchat sebevraždu a odešla do lesa, kde pozřela několik prašivek a léků na spaní

Velkou policejní pátrací akci rozjela žena, která zatelefonovala na linku domažlických městských strážníků svůj úmysl spáchat sebevraždu. Žena strážníkům do telefonu sdělila, že spolykala množství prášků a že se nachází na neznámém místě mezi Havlovicemi a Pasečnicí. Strážníci proto kontaktovali svoje kolegy od Policie České republiky.  

pátrání po migrantech u lískové, policie.czFoto: Ilustrační, zdroj: Policie ČR

„Dne 20. října 2017 ve večerních hodinách oznámili na domažlické obvodní oddělení policie strážníci Městské policie Domažlice, že na jejich tísňovou linku telefonovala žena, že chce spáchat sebevraždu, že spolykala nějaké prášky a že je na blíže nezjištěném místě mezi obcemi Havlovice a Pasečnice,“  sdělila policejní mluvčí Dagmar Brožová. Ihned byla policisty vyhlášena pátrací akce, do které se zapojili nejen domažličtí strážníci a policisté Obvodního oddělení Domažlice, ale také dopravní policisté, policisté ze Kdyně, domažličtí psovodi se služebními psy a kriminalisté.

„Vzlétl i vrtulník, který po pohřešované ženě pátral ze vzduchu. Ve dvě hodiny ráno byla akce přerušena s tím, že se bude pokračovat za světla v ranních hodinách. Krátce před třetí hodinou odpolední následujícího dne byla pětačtyřicetiletá žena vypátrána v lesním porostu. Byla při vědomí a bez viditelného poranění. Policistům uvedla, že odešla do lesa, kde chtěla skoncovat se životem. Proto spolykala dvacet silných prášků na spaní a rozmačkala muchomůrky červené s vodou, kdy tento roztok poté vypila. Žena byla zdravotníky převezena do domažlické nemocnice k hospitalizaci,“  doplnila mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat