Žena, která učitelku mlátila před zraky dětí, se chovala jak smyslů zbavená. Policisté případ řeší

Policisté z jižního Plzeňska vyšetřují případ napadené učitelky mateřské školky. K tomu mělo dojít uplynulý čtvrtek v mateřské školce v Hořehledech. Jak se nám podařilo zjistit, do této školky přišla jedna z matek dětí, která na učitelku zazvonila. Když jí mladá učitelka otevřela dveře, žena ji nejprve napadla slovně, avšak po velmi krátké chvilce žena přešla do útoku a na učitelku se vrhla. Překvapenou mladou učitelku začala tato agresorka brutálně mlátit přímo před zraky vyděšených dětí. 

útočnice ze školky v hořehledech, zdroj - PnDFoto: Útočnice, která napadla učitelku, zdroj: Plzeňsko na dlani

Podle našich informací je útočnicí žena z Nových Mitrovic, jejíž syn tuto školku také navštěvuje.

„Paní učitelka je strašně hodná ženská, tohle si nezasloužila. Mluvila jsem s ní, když jsem si šla vyzvednout dítě. Jak bylo na ní vidět, byla z toho úplně mimo,“  řekla jedna z žen, která si do školky přišla vyzvednout své dítě v osudný den.

Podle lidí blízkých okruhu školy je útočnice z problémové rodiny, neboť údajně ona i její partner konzumují drogy a alkohol. Toho času je tato rodina v hledáčku také sociálního odboru, který nad nimi realizuje sociální dohled. Z okruhu blízkých policii se nám však podařilo zjistit, že v nedávné době měla mít tato rodina problémy také na blovickém sociálním odboru, kde partner této ženy vyhrožoval tamním pracovnicím.

„Můžeme potvrdit informaci, že dne 28. dubna mělo dojít ke slovnímu a následně fyzickému napadení jedné z učitelek mateřské školky na Blovicku. Agresorka následně upustila od tohoto jednání a z místa odešla,“  potvrdil policejní mluvčí Jan Koželuh. O napadení učitelky však informovala policisty až další pracovnice školky, která skrze linku tísňového volání přivolala hlídku. Celým případem se nyní zabývají policisté.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>