Žena musela před rozběsněným přítelem utéci. Ten ji dostihl a zkopal ji!

Policisté z Klatovska řešili případ, v němž figuroval muž a žena. Muž svoji přítelkyni, s níž žil, opakovaně týral tak brutálně, že skončila v nemocnici se zraněním. Agresivní ´lotr´ už obdržel od policejního vyšetřovatele obvinění. 

chycení ruky, pndFoto: Ilustrační, Plzeňsko na dlani

„Policisté na oddělení obecné kriminality ukončili prověřování několika trestných činů,  které spáchal muž z Horažďovic. Od komisaře převzal usnesení o zahájení trestního stíhání sedmadvacetiletý muž, který byl obviněn ze spáchání přečinů týrání osoby žijící ve společném obydlí, výtržnictví, porušování domovní svobody a pokračujícího přečinu poškození cizí věci,“  sdělila mluvčí policistů Dana Ladmanová. Zmíněný muž v období od září do poloviny listopadu loňského roku pobýval v bytě se svojí družkou, kterou opakovaně slovně i fyzicky napadal. Jeho agresivní chování se stupňovalo a zmíněnou ženu v uvedené době několikrát fyzicky napadl.  „Fyzický útok dovršil 14. listopadu, kdy žena ukončila vztah s mužem a tento si přišel dopoledne pro věci, které mu vydala. Kolem čtrnácté hodiny muž poškodil skleněnou výplň v okně a rozrazil dveře do bytu, kde se žena nacházela. Muž ji fyzicky napadl údery rukou sevřenou v pěst i kopnutím, kdy se ženě podařilo z bytu utéci i dětmi, a poté ji muž opět napadl tentokrát před domem, kdy ji i před několika osobami několikrát napadl údery pěstí i kopy do těla,“  doplnila mluvčí. Muž uvnitř bytu poškodil také některá zařízení. Zraněnou a zkopanou ženu převezli záchranáři do nemocnice, kde byla ošetřena.

„Dále muž poškodil osobní vozidlo značky Škoda Fabia, kde promáčkl pravý přední blatník a způsobil škodu ve výši sedm tisíc korun,“  pokračovala policejní mluvčí v popisu skutků tohoto neponaučitelného muže. Ten se kromě výše uvedených skutků dopustil ještě dalšího protiprávního jednání. „V Horažďovicích vnikl dne 4. prosince kolem devatenácté hodiny po rozbití skleněné výplně ve vchodových dveřích do rodinného domu a neoprávněně vnikl do vnitřních prostor. V domě pobývá muž, který jej zná. Policisté si vyžádali i znalecký posudek z oboru zdravotnictví, odvětví soudní lékařství ke zranění poškozené,“  dodala mluvčí Ladmanová.

„Obviněný ve výše uvedené době ve společném obydlí týral svoji družku, kterou psychicky ponižoval a fyzicky napadal, dále se na místě veřejnosti přístupném dopustil výtržnosti, úmyslně poškodil cizí věc a neoprávněně vnikl do obydlí jiného,“  shrnula policejní mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat