Žena si drzého zloděje chytila téměř sama. Sledovala ho, když přišel do jejího obchodu

Skutečně drzého zloděje se povedlo chytit díky jedné ženě, která na něj upozornila strážníky městské policie. Muž byl tak drzý, že měsíc předtím ukradl dotyčné ženě z obchodu powerbanku. Žena si tak muže všimla ve chvíli, kdy znovu přišel do obchodu, kde ona pracuje. Pak už šlo vše jak na ´drátkách´. Žena zkontaktovala strážníky a ti sprostého zloděje chytili. Zloděj strážníkům navíc v naprostém klidu přiznal, že ženě zboží sebral záměrně!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAFoto: Ilustrační, MP Plzeň

„Když ve středu večer hlídka městské policie prováděla kontrolní činnost v OC Plaza, zkontaktovala ji žena pracující v obchodě. Uvedla, že sleduje muže, který jim před časem v obchodě odcizil powerbanku. Tato skutečnost byla prý i nahlášena na Policii ČR a doložena kamerovým záznamem. Strážníci muže zastavili, vyzvali k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. 18letý mladík se nepokusil ani trochu zapírat a ještě následujícími slovy ocenil paměť prodavačky: „Ta ženská má teda paměť. Jo tu powerbanku jsem jim tam ukradl, ale to už musí být minimálně měsíc. Potřeboval jsem peníze a ta powerbanka si o to přímo říkala“. Vzhledem k těmto okolnostem byla vyrozuměna Policie ČR a případ i mladík jí byli předáni,“  sdělila k zadržení podezřelého muže Dana Krausová z městské policie.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>