Žena vjela s autem na dálnici do protisměru. Takto jela několik kilometrů, kdy způsobila několik nehod!

Dnes dopoledne přijali policisté oznámení o vozidle, které jelo po dálnici D5 ve špatném směru. Na místo okamžitě vyjela hlídka policistů, neboť nebylo zcela jasné, zda se nejedná o šílence nebo sebevraha, který se chce jízdou v protisměru zabít. Jak vyšlo najevo, ve vozidle jela starší žena, která špatně najela na dálnici. Díky tomu se tak žena dostala s vozem do protisměru. V průběhu její jízdy však došlo k několika nehodám. Jen štěstím nikdo nepřišel o život!

auto v protisměru na dálnici R6, zdroj - youtube - vitmartinecFoto: Ilustrační, zdroj: youtube.com

„Před půl devátou hodinou dopoledne jsme přijali oznámení o projíždějícím vozidle v protisměru na dálnici D5 ve směru na Prahu. Paní s vozem Citroen najela u Ejpovic na dálnici vedoucí na Prahu do levého jízdního pruhu, ale jela v protisměru směrem na Rozvadov.  Na 71,5 kilometru došlo díky tomu k dopravní nehodě. V levém jízdním pruhu proti automobilu Citroen jela řidička s vozem Fiat, a aby nedošlo k čelní srážce, strhla řízení do pravého pruhu, kde právě projíždělo další vozidlo a střetla se s ním. Za vozem Fiat dále jel v levém jízdním pruhu automobil Škoda Octavia, jehož řidič se již Citroenu nestihl vyhnout, a došlo k bočnímu střetu.  Škoda Octávia vyjela mimo dálnici. Řidič i spolujezdec byli zraněni a převezeni na ošetření. Paní s automobilem Citroen pokračovala dál v jízdě v protisměru a přibližně kolem 80. kilometru se obrátila a jela již správným směrem na Prahu,“  popsala šílenou jízdu ženy policejní mluvčí Martina Korandová.

Jak se nám podařilo zjistit, šílenou jízdu řidičky sledovali také policisté z dálničního oddělení Svojkovice. Ti ji v příhodné chvíli okamžitě zastavili. Alkohol byl u ženy z vozu Citroen a dalších účastníků vyloučen dechovou zkouškou.

Proti ženě, jež jela několik kilometrů v protisměru, budou policisté v těchto dnech zahajovat také úkony trestního řízení, neboť se svým počínáním dopustila obecného ohrožení. Pokud celý případ skončí u soudu, může žena skončit na několik let ve vězení.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>