Žena zaútočila na hosty podniku kyselinou, několik osob bylo zraněno

Dnes dopoledne vyjížděli policisté, hasiči a záchranáři do jednoho z klubů v Plzni na Americké třídě, kam byli přivoláni poté, co zde jakási žena zaútočila kyselinou na hosty tohoto lokálu. Útočnici policisté na místě zadrželi. Motiv jejího útoku není zatím znám. Podle informací, s nimiž přišel server blesk.cz, se údajně mělo jednat o prostitutku a k samotnému útoku došlo v erotickém klubu.

cvičení škola blovice, pndFoto: Ilustrační, zdroj: fotoarchiv Plzeňsko na dlani

„Po činu jsme zadrželi ženu, která je podezřelá z toho, že proti třem lidem použila zatím přesně nezjištěnou chemickou látku,“  potvrdila policejní mluvčí Pavla Burešová. Mezi zraněnými je také sama útočnice, která se nejspíše poleptala. Jedna zraněná osoba byla letecky transportována na popáleninové centrum do Prahy ve vážném stavu. Podle všeho se mělo jednat o ženu. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů, kteří pomáhali záchranářům s první pomocí, sanitek i policejních hlídek. Motiv útoku není zatím znám.

Podle neověřených informací měla útoku předcházet potyčka, při níž byl zraněn také jeden muž, který utrpěl úraz hlavy. Podle policistů nic nenasvědčuje tomu, že by se jednalo o teroristický čin.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat