Žena zmateně běhala po domě a řvala, vyděsila nájemníky. Zasáhnout museli strážníci!

O pořádný rozruch se včera postarala mladá žena poté, co běhala po chodbě v jednom z bytových domů v Plzni. Žena podle našich zjištění byla oblečena jen v slabých teplákových kalhotách a byla bez bot. Na ženu upozornil jeden z nájemníků, který zaslechl její řev na chodbě tohoto domu. Žena byla navíc tak zmatená, že mlátila do poštovních schránek a nelidsky řvala. Vyděšený nájemník, který si této ženy všiml, se následně zamkl ve svém bytě a zavolal na pomoc strážníky. 

zmatená žena běhala v domě, vyděsila nájemníky, zdroj - MP Plzeň

„Na linku městské policie se před polednem obrátil obyvatel domu, který slyšel z chodby hluk a řev, aby zjistil, co se vůbec děje, otevřel dveře bytu. Přitom uviděl po chodbě pobíhat nějakou ženu, která v domě vůbec nebydlí, ani v minulosti jí tam neviděl,“  sdělila mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová. Hlídka po příjezdu na místo okamžitě zaslechla ženský křik a posléze dotyčnou uviděla. Žena následně seběhla ze schodů a začala tlouci do poštovních schránek.

„Svého jednání zanechala hned potom, co k tomu byla vyzvána. Žena si pamatovala jen několik skutečností, a to to, že zkonzumovala větší množství alkoholu, uvnitř si chtěla na chvíli odpočinout a ohřát se. Proč nemá boty a je oblečena jen do mikiny a slabých tepláků, nevěděla. Výsledkem u ní provedené dechové zkoušky byla zjištěná hladina alkoholu 2,87 promile,“  doplnila Pužmanová.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat