Žena zpitá pod obraz se válela na parkovišti a nesrozumitelně blábolila

Opravdu neuvěřitelnou situaci museli včera řešit plzeňští strážníci na jednom z tamních parkovišť. Tam se totiž povalovala neznámá žena, která blábolila nesmysly. Když strážníci přišli k ženě blíž, zjistili, že je pod obraz opilá.

opilá žena, zdroj-necyklopedie.wikia.comFoto: Ilustrační, zdroj: necyklopedie.wikia.com

„Zatím neznámou ženu převezli strážníci večer na protialkoholní záchytnou stanici. Našli ji při hlídkové činnosti, jak leží uprostřed parkoviště v ulici Edvarda Beneše. Když k ní strážníci přispěchali v obavě, že se jí něco stalo, zjistili, že je silně opilá. Nebyla vůbec schopna vstát a jediné co dokázala říct, bylo: „ANO“ a „TO JE MOJE“. Co konkrétně tím myslela, nebylo zřejmé. Možná prázdnou lahev od lihoviny, která se válela vedle ní,“  sdělila mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

Jelikož tak žena u sebe neměla žádný doklad totožnosti, budou strážníci muset počkat, až žena na záchytce vystřízliví. Teprve pak se snad dozví, o koho se jedná a proč se žena takto zřídila. Podobných případů však v poslední době rapidně přibývá. Zatímco dříve se opilci povalovali povětšinou ve větších městech, nově se tento trend dostává již také na maloměsta.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>