Žena zůstala uvězněná na toaletě. Ven jí museli pomoci hasiči a městští strážníci

Dnes časně ráno vyjížděli plzeňští městští strážníci a hasiči do Pecháčkovy ulice na Skvrňanech, kde zůstala v jednom z tamních bytů uvězněná seniorka na toaletě. Podle všeho šla žena těsně po páté hodině na WC, a když se chystala odejít, zjistila, že dveře jsou zaseknuté a navíc vypadla klika. Žena tak rázem zůstala uvězněná uvnitř toalety.

požár ubytovny v tachově 1, zdroj- hzspk.czFoto: Ilustrační, HZSPk

„Pár minut po šesté ráno vyjížděli strážníci do ulice Pecháčkova, kde potřebovala pomoc seniorka, která zůstala uvězněná na toaletě. O pomoc městskou policii žádala její sousedka, jež zaslechla bouchání z bytu nad svým bytem a posléze i volání o pomoc. Uvězněná žena komunikovala s hlídkou přes dveře bytu. Sdělila jí, že na toaletě je uzavřena asi od páté hodiny ranní. Když chtěla z ní odejít, zjistila, že má zaseknuté dveře a z druhé strany dveří jí vypadla klika. Naštěstí se ženě nic nestalo, byla pouze vyděšená. Na místo pak museli dorazit hasiči, aby byt otevřeli,“  upřesnila mluvčí plzeňských městských strážníků Jana Pužmanová.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat