Zfetovaný muž obtěžoval maminku s dítětem. Žena na něj zavolala strážníky

Do protialkoholní záchytné stanice putoval muž ze severního Plzeňska, který obtěžoval maminku s dítětem na plzeňském autobusovém nádraží, neboť na ni a její dítě křičel. Maminka dítěte pojala podezření, že by tento muž mohl být nebezpečný a zavolala strážníky.

alkoholik a narkoman ohrožoval lidi na CAN, zdroj - MP PlzeňFoto: Autentické foto, zdroj: MP Plzeň

„Do protialkoholní záchytné stanice byl včera dopoledne strážníky ze stanice Územně strážní služby převezen mladý muž ze severního Plzeňska. Na jeho chování hlídku upozornila v Husově ulici mladá maminka s dítětem. Měla obavu, aby ji a její dítě nenapadl,“  sdělila mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová. Muž totiž v blízkosti této ženy rozhazoval rukama a pokřikoval na ni nesrozumitelná slova. „Hlídka ho rovněž spatřila, jak ze zastávky nebezpečně vstupuje mezi projíždějící autobusy. Co za jeho chováním stálo, vyšlo brzy najevo. Při jednáním s ním z jeho dechu táhl alkohol a zároveň dle dalších náznaků pojali strážníci podezření, že by mohl být i pod vlivem drog. Ke zjištění identity byl muž strážníky předveden na policejní oddělení, kde policisté potvrdili jeho totožnost,“  doplnila Pužmanová.

Na policejním oddělení se zmíněný muž navíc podrobil orientačnímu testu na přítomnost návykových látek. Výsledkem bylo zjištění přítomnosti látek Amfetaminu/Metamfetaminu. „Z policejního oddělení s ním strážníci zamířili na záchytku, protože ve svém stavu nekontroloval své chování a jednání, čímž bezprostředně ohrožoval sebe a veřejný pořádek. Při orientační dechové zkoušce, které se v daném zařízení podrobil, nadýchal skoro 1 promile,“  shrnula mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat