Zfetovaný muž rozmlátil několik aut. Pachatelem je muž z doupěte v Plachého ulici

Plzeňští strážníci mají za sebou zásah, který dlouho nepamatují. K tomu došlo včera v Plachého ulici, kam je zavolali asistenti prevence kriminality poté, co jeden z tamních drogově závislých z řad ´nepřizpůsobivých´, kteří žijí v problematickém domě, rozmlátil několik zaparkovaných aut.

zadržený feťák v plachého ulici, mpplzen.czFoto: Autentické foto – zadržený muž, který demoloval auta, MP Plzeň

„U jednoho z vozidel utrhl kliku od dveří a u dalšího rozbil boční okénko u řidiče a sedl za volant,“  popsala amok mladého muže Jana Pužmanová, mluvčí plzeňských strážníků.

Svědky jeho nemyslitelného jednání byli také dva asistenti prevence kriminality, kteří si ihned zavolali na místo posily. Než však strážnici přijeli na místo, muž si sedl do jednoho z rozbitých vozů a točil volantem. V této poloze jej také strážníci objevili po svém příjezdu.

rozbité auto, mpplzen.czFoto: Autentické foto z místa – takto dopadlo jedno z aut, MP Plzeň

„Strážníci mladého muže, jenž nesrozumitelně vykřikoval, lomcoval s volantem, přestože auto nebylo nastartované, opakovaně vyzvali, aby zanechal svého jednání, jenže na to nereagoval, tak museli použít donucovacích prostředků, aby ho dostali z auta. Jelikož i potom kladl odpor, skončil s pouty na rukou,“  doplnila Pužmanová. Záležitost si převzala k dalšímu šetření také státní policie. Podle našich informací měl být tento muž nejspíše zdrogovaný.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>