Zloděj, který vlezl do domu, aby tam kradl, byl vyrušen majitelkou. Pachatel ženě naštěstí neublížil

Drzost zlodějů se skutečně nezapře. To ostatně dokazuje také případ ze Stříbra. V noci na čtvrtek tam totiž navštívil neznámý zloděj jeden z tamních domů. Zloděj se do tohoto domu dostal poté, co majitelka zapomněla uzamknout vchodové dveře. Zloději tak v jeho cestě za lupem nestálo prakticky nic. Když zloděj do tohoto domu vlezl, aby tam nerušeně kradl, vyrušil majitelku, která spala v jedné z místností domu. Když žena zjistila, že v její kuchyni se pohybuje zloděj, začala hlasitě křičet. Toho se ovšem zloděj zalekl a dal se na útěk. Žena tak měla skutečně velké štěstí, že ji nezvaný návštěvník nepraštil.

zloděj a vloupání, policie.czFoto: Ilustrační, zdroj: Policie ČR

„Stříbrští policisté se zabývají případem krádeže, který se stal 16. února letošního roku kolem 1:00 hod. ve Stříbře. Do jednoho rodinného domu v Kladrubské ulici vnikl odemčenými dveřmi dosud neznámý pachatel, který se v kuchyni zmocnil mobilního telefonu ležícího na skříňce poblíž vstupu do obývacího pokoje. Pachatel při krádeži vzbudil poškozenou, která v tu dobu spala v obývacím pokoji. Žena, na kterou pachatel posvítil světlem zřejmě z baterky, se lekla a začala křičet. Pachatel se proto dal na útěk neznámo kam. Svým jednáním tak zloděj způsobil škodu na odcizeném mobilním telefonu ve výši 12 500 korun,“  upřesnila policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Stříbrští policisté tak již ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody. Po pachateli a odcizeném mobilu v současné době intenzivně pátrají.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>