Zloděj šel krást do vinárny. Do objektu vlezl pootevřeným oknem

Blovičtí policisté se zabývají případem krádeže peněženky a tabletu, k němuž došlo v noci z neděle na pondělí ve Spáleném Poříčí. Podle našich informací tam neznámý zloděj vlezl do tamní vinárny nezajištěným oknem. Uvnitř objektu pak drzý zloděj sebral peněženku s devíti tisíci korunami a tablet.

zloděj a vloupání, policie.czFoto: Ilustrační, zdroj: Policie ČR

„Policisté z obvodního oddělení Blovice přijali oznámení o krádeži tabletu a tržby ve Spáleném Poříčí. Zatím neznámý pachatel v noci z neděle na pondělí vlezl nezajištěným oknem v přízemí do prostoru toalety, odkud se už snadno dostal do vnitřního prostoru vinárny. Na barovém pultu našel volně položenou peněženku, ze které odcizil devět tisíc korun, a dotykový tablet, který rovněž odcizil. Policisté na místě provedli ohledání místa činu, zajistili stopy a po pachateli pátrají,“  sdělila mluvčí policistů Markéta Fialová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>