Zloděj si na lup přinesl vlastní sekeru, s níž dům poté vykradl

Skutečnou drzost předvedl zatím neznámý ´lotr´, který se vloupal do rodinného domu v Kozolupech na severním Plzeňsku. Na akci si zloděj vzal dokonce vlastní sekeru, pomocí níž se do domu dostal. Zloději nevadilo ani to, že v prvním patře tohoto rodinného domu spali majitelé domu.

vloupání se sekerou, zdroj - policie.czFoto: Zloděj se do domu vloupal sekerou, foto – zdroj: Policie ČR

„V neděli kolem půl páté ráno zatím neznámý pachatel vstoupil z ulice na oplocený pozemek domu v Kozolupech. Přinesenou sekerou vypáčil plastové okno v přízemí domu a vlezl do pracovny, ze které odcizil peněženku s platebními kartami a notebook v hodnotě 17 500 korun. Pachatele od vloupání neodradila ani skutečnost, že majitelé domu spali po celou dobu v prvním patře. Policisté z obvodního oddělení Město Touškov zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu krádeže, porušování domovní svobody a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a po pachateli pátrají,“  upřesnila policejní mluvčí Markéta Fialová.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>