Zmatený a polonahý muž běhal po ulici. Na sobě měl jen boty a košili!

Plzeňští městští strážníci řešili uplynulou sobotu kuriózní případ. Konkrétně se jednalo o pobíhajícího padesátiletého muže, který téměř polonahý běhal po plzeňské Domažlické ulici. Muže si všimlo hned několik lidí, kteří zalarmovali strážníky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAFoto: Ilustrační, zdroj: MP Plzeň

„Na místo ihned po oznámení vyrazila hlídka. Padesátiletý muž, o kterého šlo, tu pobíhal pouze s botami na nohou, ponožkami a oblečenou košilí, kterou si zakrýval intimní místa. Na první pohled bylo zřejmé, že s ním není něco v pořádku, neboť byl dost rozrušený, dezorientovaný a také i pravděpodobně duševně nemocný,“  sdělila mluvčí strážníků Jana Pužmanová. Muž přivolaným strážníkům sdělil, že trpí Parkinsonovou nemocí a chtěl se projít. Kalhoty měl údajně zapomenout na lavičce před svým bydlištěm, ale proč tomu tak bylo, nevěděl.

„Chtěl se vrátit prý i domů, avšak styděl se za svou nahotu a nevěděl ani kudy. Do příjezdu záchranářů, kteří si ho převzali do své péče a převezli ho do zdravotnického zařízení, ho hlídka posadila do služebního vozidla, monitorovala jeho životní funkce a snažila se s ním hovořit,“  doplnila mluvčí.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat