Nehoda u Plas si vyžádala zranění, auta skončila v příkopech

Včera odpoledne došlo na severním Plzeňsku k vážné dopravní nehodě, při níž došlo ke zranění jedné dospělé osoby a dvou dětí. Všechny zraněné osoby převezli záchranáři do nemocnice na pozorování. Obě nabouraná vozidla skončila mimo vozovku, jedno na střeše. 

nehoda u Plas, zdroj - HZSPkFoto: Autentické foto z místa nehody u Plas, zdroj: HZSPk

„Ve středu odpoledne došlo mezi Plasy a Kralovicemi k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Automobily skončily oba mimo vozovku. Každý na jiné straně komunikace a jeden z nich převrácený na střechu,“  sdělil mluvčí krajských hasičů Petr Poncar. Na místě této nehody zasahovali hasiči i záchranná služba. „ZZS odvezla k vyšetření řidičku jednoho z vozidel a dvě děti. Hasiči v místě události, vzhledem k velkému provozu, řídili dopravu kyvadlově, dále provedli protipožární opatření, zajištění místa události a následný úklid komunikace,“  doplnil Poncar.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>