Stařeček se zamkl v koupelně a nereagoval, jeho žena zavolala strážníky

Uplynulou sobotu vyjížděli plzeňští městští strážníci na tísňové volání ženy, jež oznámila, že její manžel je zamčený v koupelně a nereaguje. Podle získaných informací se měl stařeček nacházet na toaletě už od brzkých ranních hodin. Žena z obavy o jeho život zavolala na pomoc strážníky. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAFoto: Ilustrační, zdroj: MP Plzeň

„Po příjezdu k domku se strážníci od oznamovatelky dozvěděli, že se její manžel vrátil z hospody, kam odešel předchozí den odpoledne, a toaletu, kde byl přibližně od 3.45 hod. zamčený, už opustil. Hlídka našla poté stařečka již ležet v posteli. Jevil známky opilosti a měl viditelné zranění v obličeji a na hlavě,“  popsala zásah mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová. Jelikož podle ní starý muž hovořil se strážníky zmateně, rozhodli se přivolat na místo záchranáře. „Ti si osmasedmdesátiletého muže převzali do své péče a odvezli ho k dalšímu vyšetření do nemocnice na Lochotíně,“  dodala mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>