Žena bez platné jízdenky napadla revizora, dala mu pár facek!

Na pěkné problémy si zadělala osmačtyřicetiletá žena, která na začátku uplynulého víkendu cestovala bez platné jízdenky prostředky MHD v Plzni. Ženu, která byla černým pasažérem, odhalil revizor. Když s ní řešil její přestupek, byl fyzicky napaden. Žena mu dala pár facek!

jízda MHD, youtubeFoto: Ilustrační, zdroj: youtube.com

„V pátek ráno řešili plzeňští policisté nahlášený případ fyzického napadení revizora MHD v Plzni. Tomuto jednání měla předcházet jízda bez platného jízdného. Cestující byla po vystoupení z dopravního prostředku (jedné zastávce) revizorem na zastávce vyzvána k prokázání platné jízdenky. Žena se tomuto nejpve verbálně a následně i aktivně fyzicky bránila, odmítla spolupracovat a prokázat svou totožnost, a to i přivolané policejní hlídce,“  sdělila mluvčí policistů Veronika Hokrová. Policisté ženu na místě zajistili a předvedli na policejní služebnu k podání vysvětlení a prokázání totožnosti.

„Revizor utrpěl při fyzickém ataku zranění. Sám si následně vyhledal zdravotnické zařízení k lékařskému ošetření. Policisté tento incident řeší s 48letou ženou jako přestupek proti občanskému soužití a případem se dále zabývají,“  doplnila mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>