Zfetovaný muž chtěl ujet policistům, byl zadržen

Policisté z Horšovského Týna zažili zběsilou honičku, kdy pronásledovali podezřelý vůz. V noci na dnešek se tak stalo poblíž Srb. Pachatelem, který jim ujížděl, byl teprve třiadvacetiletý mladý muž. Byl zdrogovaný ´marjánkou´!

pouta, mpplzenFoto: Ilustrační, zdroj: MP Plzeň

„Dnes, 27. listopadu, ve dvě hodiny ráno řídil třiadvacetiletý řidič osobní motorové vozidlo tovární značky Opel Zafira z Horšovského Týna do Nové Vsi, Polžic a Srb dále směrem na Meclov. U zemědělského areálu v Srbech byl stavěn policejní hlídkou. Řidič nezastavil a začal hlídce ujíždět,“  sdělila mluvčí policistů Dagmar Brožová. Muž však po krátké chvíli vozidlo odstavil a utekl z něj. „Byl však policisty dostižen a vyzván k dechové zkoušce na alkohol, která byla s výsledkem negativním. Pozitivně však reagoval orientační test na přítomnost omamných a psychotropních látek, konktrétně na marihuanu, muž byl zajištěn a převezen do lékařského zařízení, kde se podrobil vyšetření spojenému s odběrem krve,“  doplnila mluvčí. Případů, kdy zdrogovaní a opilí lidé sednou do vozidla, rapidně v posledních letech přibývá.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>