Blíží se chumelenice, varovali meteorologové

Podle informací hydrometeorologů lze očekávat na většině území České republiky v následujících hodinách sněžení. To zasáhne také oblast našeho regionu. Podle předběžných odhadů se sněžení objeví v noci na pondělí a během pondělního dopoledne. 

husté sněžení, zdroj - shmu.czFoto: Ilustrační, zdroj: shmu.sk

Večer a v noci na pondělí bude oblačno až zataženo.  „Zpočátku ojediněle, postupně na většině území občasné sněžení nebo sněhové přeháňky, možnost tvorby náledí. Nejnižší teploty -1 až -4 °C,“  uvedl ČHMÚ.

Během zítřejšího dne lze očekávat zataženo až oblačno, na většině území občasné sněžení nebo sněhové přeháňky. K večeru bude docházet k postupnému ubývání srážek a ojediněle tvorbě náledí. Nejvyšší teploty se budou pohybovat v rozmezí -1 až +2 °C.

V úterý 20.listopadu se očekává oblačno až zataženo. Během dne bude na většině území občasné sněžení nebo sněhové přeháňky – na horách četnější. Odpoledne a večer budou v polohách pod 400 m n.m. srážky smíšené.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>