Čtyřiapadesátiletý muž se válel v příkopu u konečné zastávky, byl totálně zlitý

Uplynulou sobotu oznámila náhodná žena na tísňovou linku městské policie, že vidí v příkopu nehybně ležící osobu. Podle oznamovatelky se jednalo o muže, jenž ležel v blízkosti konečné zastávky autobusu č. 20 v Plzni. Na místo proto ihned vyrazila doučlenná hlídka strážníků, která zjistila, že ležící muž je totálně opilý. 

opilec se válel u zastavky MHD, mpplzen.czFoto: Ilustrační, zdroj: MP Plzeň

„Všímavá občanka zavolala v sobotu večer na linku městské policie s tím, že se muž povaluje u konečné zastávky autobusu č. 20 v příkopu. Když přijeli strážníci na místo, zjistili, že je dotyčný značně opilý. Sám se nedokázal zvednout, a když mu hlídka pomohla, nebyl schopen se udržet na nohou,“  upřesnila mluvčí plzenských strážníků Jana Pužmanová. Jelikož hrozilo, že by si dotyčný muž mohl ve svém stavu způsobit nějaká zranění, rozhodli se strážníci umístit jej na záchytku. „Do zdravotnického zařízení k vystřízlivění byl odvezen vozidlem uzpůsobeným pro převoz podnapilých osob,“  dodala mluvčí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>