Muž vyšel ze soudní budovy a dostal pár facek. Policisté se případem zabývají

Domažličtí policisté řeší případ, v němž jde o napadení muže přímo před budovou domažlického soudu. Napadený muž byl u domažlického soudu na soudním jednání ohledně péče o děti. Když jednání u soudu skončilo a muž odcházel ze soudní budovy ven, byl napaden dvěma muži. Ti jej na místě zfackovali! 

policie ilustrační, PnDFoto: Ilustrační, zdroj: Plzeňsko na dlani

„Policisté z Obvodního oddělení Domažlice přijali dne 12. listopadu oznámení, na jehož základě zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. Téhož dne krátce před desátou hodinou ranní odcházel jednatřicetiletý muž z budovy okresního soudu v Domažlicích po jednání, které se týkalo péče o děti s jeho bývalou manželkou. U hlavního vstupu pak byl napaden dvěma muži, kdy jej každý udeřil nejméně pětkrát otevřenou dlaní do obličeje a pak upadl na zem,“  sdělila mluvčí domažlických policistů Dagmar Brožová. Lékařské vyšetření napadený muž nevyhledal. Po obou pachatelích policisté v současné době pátrají. „Podle ustanovení trestního zákoníku hrozí tomu, kdo se na místě veřejnosti přístupném dopustí hrubé neslušnosti nebo výtržnosti zejména tím, že napadne jiného, trest odnětí svobody až na dva roky,“  doplnila Brožová.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>