Nezletilí se vydali na projížďku autem, vybourali se!

Tachovští dopravní policisté vyšetřují od včerejšího podvečera závažnou dopravní nehodu, v níž figuruje nezletilý řidič. Ten podle všeho nezvládl levotočivou zatáčku a s vozidlem havaroval. Při nehodě došlo ke zranění dalších jeho kamarádů, kteří s ním ve vozidle cestovali. Všichni byli nezletilí!

nehoda u St.Plzence, zdroj - T.benešFoto: Ilustrační, zdroj: fotoarchiv Plzeňsko na dlani

„Dopravní policisté šetří nehodu, ke které došlo včera navečer. Nezletilý neřidič, který seděl na místě řidiče vozidla Renault Megane, který jel ve směru od Studánky na Lesnou, neměl zvládnout projetí levotočivé zatáčky. Vozidlo se dostalo do smyku a následně mimo komunikaci, kde narazilo do stromu,“  sdělila k nehodě mluvčí policistů Hana Kroftová. Zraněný řidič a dva jeho spolujezdci byli následně záchranáři převezeni do nemocnice.

„Při šetření události bylo zjištěno, že „řidič“ stejně jako spolujezdci jsou ve věku nezletilých. Dechová zkouška u nezletilého, který řídil, byla s negativním výsledkem,“  doplnila mluvčí. Dopravní policisté z Tachova se událostí nadále zabývají. Velkým štěstím ovšem bylo, že mladíci při své jízdě nikoho nezabili.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>