Plzeňští opilci: Jeden močil do kalhot, druhý na dveře domu

O opilcích jsme již psali v souvislosti s krajskou metropolí mnohokrát. Poslední případy, u kterých zasahovali v uplynulých dnech plzeňští strážníci, vybízejí k zamyšlení nad stavem dnešní společnosti. Jen za uplynulý víkend řešili strážníci zajímavé případy, jež se týkaly chování opilců. Již v pátek řešili strážci pořádku muže, který se namol povaloval na lavičce a močil do vlastních kalhot. V neděli v noci pak řešili dalšího, který močil na vstupní dveře domu. 

povalující se opilec, mpplzen.czFoto: Ilustrační, zdroj: MP Plzeň

„V pátek odpoledne řešili strážníci v centru případ muže ležícího ve stavu opilosti na lavičce. Po probuzení hlídkou reagoval slovy: „Chce se mi čůrat“ a vše pak korunoval tím, že skutečně malou potřebu vykonal vsedě přes kalhoty přímo na lavičce, na které seděl,“  sdělila k chování prvního opilce mluvčí strážníků Jana Pužmanová. Celou záležitost odmítl dvaapadesátiletý muž ze severního Plzeňska vyřešit na místě. „Proto bude postoupena k dořešení přestupkové komisi,“  doplnila mluvčí.

„Případ druhého povedeného muže řešila hlídka při nedělní noční pochůzce v Pražské ulici, kdy její pozornosti neušel muž, který v tu chvíli močil na dveře od bytového domu. Při kontrole neměl u sebe žádné doklady, proto byl předveden ke zjištění totožnosti na policejní oddělení,“  popsala mluvčí další případ. Právě na policejním oddělení, kam strážníci muže předvedli, se potvrdila jeho původní identita. „Šestapadesátiletému muži byla za jeho jednání udělena pokuta v několika řádek stovek korun,“  dodala Pužmanová.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>