Policisté řeší dva případy vloupání, došlo k nim ve stejnou dobu!

Od uplynulé soboty řeší blovičtí policisté hned dva případy vloupání. V prvním případě se zloději podařilo do domu dostat a odcizit několik věcí, ve druhém se pokusil o vniknutí do objektu. K oběma případům došlo ve stejnou dobu!

zloděj a vloupání, policie.czFoto: Ilustrační, zdroj: Policie ČR

„Policisté z obvodního oddělení Blovice od soboty 10. listopadu prověřují případ krádeže vloupáním v souběhu s porušováním domovní svobody. Zloděj nejprve překonal oplocení rodinného domu a poté v zadní části domu vytlačil částečně zajištěné okno do komory, poté prohledal celý dům a ze šperkovnice umístěné na stolku v ložnici odcizil několik kusů šperků z bílého a žlutého zlata,“  popsala chování zloděje mluvčí policistů Iveta Kořínková. Majitelům odcizených věcí vznikla škoda ve výši 24 000 korun. „Ve stejnou dobu se neznámý pachatel pokusil vloupat i do dalšího rodinného domu,“  upřesnila policejní mluvčí. K tomuto pokusu došlo v blovické ulici Řadová. Pachateli se ovšem nepodařilo do objektu dostat.

„V souvislosti s tímto případem žádáme případné svědky, aby nás v případě jakýchkoliv postřehů kontaktovali na lince tísňového volání 158,“  žádá mluvčí policistů o pomoc.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>